قوانین سایت

راهنمای ثبت سفارش، بازگشت، لغو و تعویض کالا در فروشگاه اینترنتی پوشاک موگه

ورود کاربران به وب سایت و خرید محصولات به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب سایت، کالاها و خدمات فروشگاه اینترنتی پوشاک موگه خواهد بود. کاربر با ثبت سفارش، قبول کلیه شرایط و قوانین وب سایت را اعلام نموده است. قوانین و شرایط به روز مندرج در سایت، همواره جایگزین کلیه توافق های قبلی و شفاهی خواهد بود.

شرایط و ضمانت بازگشت کالا

در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان پوشاک موگه ، ضمانت ۷ روز تعویض و یا برگشت کالا از زمان دریافت کالا توسط مشتری در نظر گرفته شده است.

لطفاً قبل از هرگونه اقدامی با واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی موگه تماس حاصل نمایید.

جهت عودت کالا، ابتدا مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان فروشگاه اینترنتی پوشاک موگه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تایید، کالای فروخته شده مشمول استفاده از این ضمانت خواهد شد.

مشتریان می بایست حداکثر ۱ روز کاری پس از دریافت کالا مراتب مرجوعی و برگشت کالا را از طریق راه های تماس با فروشگاه اینترنتی موگه (درج شده در قسمت تماس با ما) به اطلاع کارشناسان موگه برسانند تا هماهنگی های لازم جهت عودت کالا در مهلت ضمانت (۷ روز کاری) انجام شود.

وجود بسته بندی، فاکتور فروش، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا، خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ و بدون بوی بدن و عطر بودن کالا (کاملا مـطابق بـسته ارسالی) شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالاست.

مناسب نبودن سایز محصول دریافت شده، مغایر بودن محصول دریافت شده با سفارش و وجود ایراد در کالای خریداری شده از جمله شرایط مرجوعی برای تعویض کالاست. لازم به ذکر است در صورت موجود نبودن مدل، سایز و رنگ کالای مرجوع شده به جهت تعویض کالا، و در صورت انتخاب ننمودن کالایی دیگر، وجه پرداختی ظرف حداکثر ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

امکان تعویض و بازگشت کالا برای سفارش های ثبت شده در ایام فروش فوق العاده (حراج) مقدور نمی باشد.

هزینه رفت و برگشت کالا جهت تعویض، و هزینه بازگشت کالا جهت ارجاع آن با حفظ شرایط بسته‌بندی اولیه، به عهده مشتری می باشد. در صورتی که شرایط بسته‌بندی پس از ارجاع تغییر کرده باشد، هزینه های آن از مشتری دریافت خواهد شد.

حریم خصوصی کاربران موگه

وبسایت پوشاک اینترنتی موگه به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که در حد توان از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد. لذا همواره سعی می کند تا شرایط و ابزارهای لازم برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب سایت را فراهم آورد. اما بروز مشکلات مربوط به زیرساخت های اینترنتی کشور و برطرف کردن آنان در حوزه مسئولیت های این وبسایت قرار نمی گیرد. همچنین تمامی مشتریان مسئول حفاظت از اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

تمامی مطالب موجود در سایت پوشاک اینترنتی موگه  از جمله تصاویر، متون، طرح، آرم، آیکون، ویدئوهای تصویری و کلیه داده ها و اطلاعات قابل کپی و دانلود به عنوان اموال وبسایت پوشاک اینترنتی موگه محسوب شده و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصار وبسایت پوشاک موگه است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای این وبسایت محفوظ می‏‌دارد.